Лінійка-реквієм до дня пам'яті Олександра Орляка

08.02.2016   Administrator   Категорія: Новини

В історію нашого славного міста 6 лютого 2015 року  відтепер вписано чорним рядком. Від осколкового поранення біля міста Дебальцево під час мінометного обстрілу, захищаючи Україну, героїчно загинув Лицар, Патріот, Кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня, боєць 128-ої гірсько-піхотної бригади, командир гарматного розрахунку, молодший сержант Олександр Орляк.

6 лютого 2016 року на шкільному подвір'ї нашої школи відбулася лінійка-реквієм до дня пам'яті Олександра Орляка. На лінійку були запрошені батьки, бойові побратими, священик, однокласники, заступник міського голови Леонід Бицюра. Також присутніми були: адміністрація школи, вчителі, учні. Школярі запалили свічки пам’яті та поклали квіти до меморіальної дошки. Після завершення лінійки, учні 9-11-х класів відвідали кафедральний собор, де відбулася заупокійна служба. Школа не забуває і ніколи не забуде свого учня-героя.

Мале хлоп'я. Великі очі.
Не вивчив щось - несміло гляне.
Ніхто не думав, що героєм стане.

Стрункий юнак. Земні бажання.
Родинний дім і хліб рум'яний.
Ніхто не думав, що героєм стане.

Простий солдат. В руках є зброя,
а в грудях - серце полум'яне.
Дідух Н.В.