Якісно вдосконалюємось!

14.10.2021   Administrator   Категорія: Самооцінювання

Якісно вдосконалюємось!

Інформуємо, що з метою вдосконалення освітніх та управлінських процесів у Тернопільській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченим іноземних мов буде розпочато проведення самооцінювання освітнього середовища

Наскільки учням безпечно і комфортно у школі, який в закладі мікроклімат, чи створені комфортні умови для вчителів, як організоване харчування, як облаштовані навчальні кабінети, яке в них є обладнання для навчання учнів та роботи вчителів, яке середовище у школі під час перерв, як учні взаємодіють між собою та з вчителем, чи вільне освітнє середовище школи від насильства, булінгу та дискримінації, чи дотримуються учасники освітнього процесу принципів академічної доброчесності (об’єктивне оцінювання, відсутність плагіату, самостійне виконання домашніх завдань), чи створене у школі інклюзивне освітнє середовище.

Інформація, отримана під час самооцінювання, буде використана з метою:

• прийняття відповідних управлінських рішень для вдосконалення внутрішньої системи оцінювання якості освіти;
  • визначення пріоритетних напрямів удосконалення освітніх та управлінських процесів закладу освіти;
  • аналізу тенденцій в освітній діяльності закладу освіти і коригування його річного плану роботи та / або стратегії розвитку закладу;
  • аналізу динаміки оцінювання освітньої діяльності закладу освіти педагогічними працівниками, учнями, батьками.

Окрім спостереження та вивчення шкільної документації  проводиться анкетування серед педагогів, батьків та школярів. В опитуванні йдеться про освітній процес, безпеку в школі, середовище, педагогічну та управлінську діяльність. З Вашою допомогою, шановні учасники освітнього процесу, ми зможемо обговорити та  визначити переваги освітнього середовища нашого закладу освіти та те, що потребуватиме покращень. Сподіваємось на Вашу активну участь!

Безпечна Школа