Уроки до Дня безпечного Інтернету

13.02.2022   Administrator   Категорія: Тренінги

#SaferInternetDay #ДеньБезпечногоІнтернету #stop_sexтинг

Розваги і ризики - дві речі, які зазвичай трапляються в Інтернеті. І якщо в дорослих є шанс помітити щось неладне, то діти найчастіше знаходяться в зоні ризику. Аби кожна дитина була захищена в Інтернеті не лише надійним паролем, а й знала як правильно спілкуватись та поводитись в мережі, в День безпечного Інтернету учні навчались цьому через цікаві ігри, вправи та відео.

У 6-А класі відбулося заняття з елементами гри «Ми за безпечний Інтернет», у 1-А класі  - вправа-гра для молодших школярів: “Врятувати Гуглика”.

"Моя суперсила - безпека в Інтернеті" - урок за мотивами казки "Хаппі та її суперсила", авторки Ірини Бови, був цікавим та пізнавальним для учнів 2-В класу. Метою уроку було сформувати у дітей навички безпечної поведінки в Інтернеті та захистити від ризиків, з якими діти молодшого шкільного віку можуть зустрітись в Інтернеті - це візуалізація насильства, контент, що шкодить, а також комунікація з незнайомцями.

#saferinternetday #деньбезпечногоінтернету #stop_Sexтинг