Щорічна кампанія «16 днів проти насильства»

24.12.2022   Administrator   Категорія: Тренінги

У часі війни, невизначеності, здобуття освіти у змішаній і дистанційній формах  зростають ризики насильства та експлуатації дітей. Хоча профілактична діяльність у цьому напрямі у школі ведеться безперервно, актуальним залишається долучення освітнього закладу до здійснення заходів упродовж щорічної кампанії «16 днів проти насильства».

Згідно розробленого плану на цей період в закладі освіти виконано відповідну роботу. Зокрема, проведено такі інформаційно-просвітницькі, профілактичні заняття:

• Урок-гра «Я – частинка нашого класу» (1-А, 1-Б класи);
  • Урок-бесіда «Правила безпеки. Безпечні та небезпечні дотики» (2-А клас);
  • Урок «Неважливо, хто торкається» (2-Б клас);
  • Уроки «Безпека дітей онлайн. Хаппі та її суперсила» (1-А, 3-Б, 3-В класи);
  • Гра «Ліза та її друзі подорожують світом» (3-А, 3-В, 4-Б класи);
  • Виховна бесіда «Жити у мирі» (4-А клас);
  • Бесіда «Безпечна поведінка з незнайомцями» (5-А клас);
  • Виховна година «Ми проти насилля» (5-В клас);
  • Уроки «Особиста цінність та безпека» (6-А, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-Б, 8-А, 9-Б класи).

Реалізовані заходи сприяють формуванню та вдосконаленню навичок відповідальної поведінки, безпечного спілкування у цифровому просторі, розвивають уважність, до тих, хто поруч, спонукають до кращого розуміння себе, побудови доброзичливих стосунків, вміння захищати себе, звертатися по допомогу, надають необхідні знання про важливість підтримки один одного, розпізнавання небезпек тощо.

Процес розбудови безпечного, недискримінаційного, сприятливого освітнього простору для розвитку особистості кожного/кожної продовжується.

16 Днів Проти Насильства