Профілактична бесіда «Людина у світі правил. Битися чи не битися»

30.01.2020   Administrator   Категорія: Тренінги

Цього тижня з метою профілактики булінгу, формування навичок толерантного ставлення один до одного, розвитку вміння спілкуватися, висловлювати думку, психологом школи проведено заняття  у 2-В класі на тему: «Людина у світі правил. Битися чи не битися». На уроці обговорювалась необхідність існування правил у нашому житті. Про наявність повсякденних правил безпечної поведінки, про закони загалом та їх роль у світі. Зверталася увага на ставлення до шкільного майна, шкільних речей, акуратність, ввічливість, на обов’язки школяра, поведінку під час перерв. Діти активно висловлювалися, наводили власні приклади про негативні наслідки недотримання правил. На занятті діти переглянули мультфільм «Битися чи не битися». Атмосфера заняття була теплою, доброзичливою та позитивною. В кінці уроку в усіх був піднесений настрій.