Заходи «16 днів проти насильства»

03.12.2021   Administrator   Категорія: Заходи

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав людини.

В рамках кампанії у школі проходять інформаційно-просвітницькі заходи, розповсюджуються буклети, класні керівники проводять виховні години з питань безпечної поведінки учнів.

У шкільній бібліотеці оформлено виставку тематичної літератури для батьків, вчителів та учнів щодо дискримінації, попередження насильства в сім’ї, у навчальному закладі та протидії торгівлі людьми.

Заступник директора з виховної роботи Шмир Ольга Зіновіївна підготувала та провела для вчителів виступ-презентацію «Рекомендації для педагогів «Як вберегти дитину від насильства?».

Практичний психолог Думанська Наталія Олександрівна провела урок «Правила безпеки. Безпечні та небезпечні дотики» у 1-Б класі.

Подібні заходи сприяють формуванню простору, вільного від насильства.

16 Днів Проти Насильства Булінг