Інформаційно-просвітницькі заходи з протидії булінгу. Протидія булінгу

04.10.2022   Administrator   Категорія: Заходи

Щорічно під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу у школі проводяться правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування школярів, батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення цькування та вироблення в учасників освітнього процесу небайдужості до проблеми булінгу.

Цього року такі заходи відбулися у формі виховних годин, до проведення яких долучилися класні керівники, вчителі, практичний психолог. Основними завданнями заходів було відслідковування у формі зворотного зв'язку володіння інформацією та розуміння учнями проблеми, вміння розрізняти та пояснювати відмінності між явищами булінгу, конфліком, насильством, обговорення методів попередження та подолання,  особливостей звернення по допомогу у випадку ситуації ризику, а також підвищення обізнаності щодо відповідальності.