Про створення комісії по проведенню конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників

03.01.2019   Administrator   Категорія: Наявність вакантних посад

Наказ

Від 03 січня 2019 року                                                                                 № 02-к

Про створення комісії по проведенню
конкурсного відбору на заміщення
вакантних посад педагогічних працівників

Наказую:

1. Створити конкурсну комісію по проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області у складі:

1) Погоріла Оксана Іванівна  - голова комісії, заступник директора школи з навчально-виховної роботи;

2) Гірняк Галина Ярославівна  - секретар комісії, вчитель англійської мови, «Вчитель-методист»;

3) Думанська Наталія Олександрівна – член комісії, практичний психолог;

4) Заверуха Наталя Броніславівна - член комісії, голова ради трудового колективу школи;

5) Сум Ірина Михайлівна - член комісії, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради (за згодою);

6) Шараськіна Вікторія Андріївна – член комісії, депутат Тернопільської міської ради (за згодою);

7) Груздєва Юлія - член комісії, член ради школи від батьківської громадськості.

2. Конкурсній комісії у своїй роботі керуватись «Положенням про порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Тернопільської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов». Конкурсний відбір проводити  на засадах: відкритості, гласності, законності, рівності прав членів конкурсної комісії, колегіальності прийняття рішень конкурсною комісією, незалежності, об’єктивності та обґрунтованості рішень конкурсної комісії, неупередженого ставлення до кандидатів на зайняття вакантних посад педагогічних працівників.

3.Контроль за виконанням даного наказу беру на себе.

Директор школи                                                                           П.І.Поврозник