"Найбільший урок в світі" від AIESEC

05.05.2021   Administrator   Категорія: Happy English

Учні 5-9 класів долучились до проєкту "Найбільший урок в світі" разом з активістами молодіжної організації Aiesec та підтримали Глобальні цілі сталого розвитку. Разом з амбасадорами Aiesec в форматі онлайн зустрічі учні дискутували про кліматичні зміни та глобальне потепління, ділились думками про екологічні проблеми та можливі шляхи їх вирішення у сучасному суспільстві. Учні у форматі неформального навчання, з допомогою навчального відео та презентацій обговорювали проблеми довкілля та впливу діяльності людини на навколишнє середовище. Активна комунікація в форматі змішаного навчання дала можливість учням збагатити знання про екологічні зміни. Учасники по два боки екрану дискутували, обговорювали та сперечались про актуальні проблеми навколишнього середовища та пропонували шляхи їх вирішення.