Oсвітній проєкт «Добре для нас, добре для планети»

Освітній проєкт «Добре для нас, добре для планети», який стартував у жовтні цього року, добігає кінця. Курс розроблений командою проєкту «Здорове харчування для дітей» за підтримки міжнародної компанії «Байєр» та присвячений правильному харчуванню та здоровому способу життя.

Учні 7-В класу разом із класним керівником Музикою Н. С. із задоволенням брали участь у офлайн та онлайн заходах та активностях, отримували корисні знання, виконували цікаві творчі завдання. Скажімо, за допомогою «правила долонь», що нагадує про порції продуктів з кожного сектору тарілки, діти зрозуміли, які об’єми їжі мають бути на тарілці.
Після кожного заняття здобувачам освіти пропонували виконати домашні завдання і тим самим взяти участь у конкурсі та виграти керамічну тарілку «Здорове харчування для дітей».
Переможцями такого конкурсу стали учениці 7-В класу Гліган Катерина та Нартова Маргарита, з чим їх вітаємо. Так тримати!

Висловлюємо вдячність всім, хто долучився до заходів, за цікаві та інформативні уроки, які мотивують до здорового способу життя та навчають правильним принципам харчування, адже  курс є чудовим доповненням та продовженням вже початої роботи.

Більше публікацій та фотозвітів з цікавими моментами заходів розміщено на сторінках проєкту «Здорове харчування для дітей»:

Зустріч із письменницею Вірою Пароновою [2-В клас]
Екскурсія в живий світ тропіків [2-В клас]