"Мій найкращий друг - безпечний рух"

15 вересня учні 5-В класу взяли участь у вікторині знавців правил дорожнього руху "Мій найкращий друг - безпечний рух". Змагаючись командами, учні актуалізували та закріпили знання про дорожній рух та правила безпечної поведінки на вулицях, відгадували тематичні загадки, розпізнавали дорожні знаки, "блукали" лабіринтами у пошуках правильного маршруту.

Наш кольоровий тиждень толерантності
09.11-13.11.2020р.

День перший. Понеділок, 9 листопада. Колір зелений. День посмішки та гарного настрою. "Посміхнись тому, хто зліва, посміхнись тому, хто справа, ми - одна сім'я!".

День другий. Вівторок, 10 листопада. Колір жовтий. День відкритості і тактовності. "В маленькому серці любов палає, для зла та зневаги місця немає!".

День третій. Середа, 11 листопада. Колір - білий. День взаєморозуміння та порозуміння. "Живи в мирі із собою та іншими!".

День четвертий. Четвер, 12 листопада. Колір фіолетовий. День ввічливості. "Настрій гарний - веселковий, фіолетовий, чудовий!".

День п'ятий. П'ятниця, 13 листопада. Колір - червоний. День толерантності. "Всі різні - всі рівні".

В рамках шкільного тижня толерантності та до міжнародного дня толерантності 10 листопада у нас відбулась тематична година спілкування "Сходинки толерантності. Всі різні - усі рівні".

Заняття «Те, що руйнує особистість. Лихослів’я»

З метою виховання у підлітків особистої відповідальності за власні слова та вчинки, формування життєвих цінностей та навичок безпечної поведінки у 6-В класі відбулося інформаційно-профілактичне заняття з Юрієм Мамусом, представником громадської організації «Успіх» на тему: «Те, що руйнує особистість. Лихослів’я».

Вході уроку учні отримали цікаву інформацію, спілкувалися, переглянули документальний фільм "Вода",  відео «Бумеранг добра», дізналися формулу, яка відображає структуру формування особистості та наслідки, вплив вибору людини на її життєвий шлях.

Такі заняття мотивують школярів навчитися взаємодіяти з однолітками на засадах поваги та довіри, спонукають брати відповідальність на себе — тобто набувати соціальних та вольових soft skills, необхідних зараз і в майбутньому.

Коли в країні триває війна, нам нічого не залишається як молитись. Тому сьогодні ми, діти України, складаємо щирі молитви до Господа за нашу Неньку, за наших воїнів, за перемогу правди і добра! Боже, нехай буде завтра, і нехай буде мирний світанок для України і для всього світу!

В танці радіє душа
Англія в XVI-VII столітті. Проєкти з історії та англійської мови [8-В клас]

Зустріч із письменницею Василиною Вовчанською [8-В клас]
Інтегрований урок з хімії та англійської мови "Хімічні елемети в літературних творах" у 8-В класі