Переведення до наступних класів учнів 1-4 класів

03.06.2018   Administrator   Категорія: Документація

НАКАЗ

29 травня 2018 року                                                          № 143

 

Про переведення до наступних

класів учнів 1-4 класів

Відповідно до п.2 наказу МОН України № 762 від 14.07.2015 р. «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» та рішення педагогічної ради від 29.05.2018р. (протокол № 6)

НАКАЗУЮ:

Перевести у наступні класи:

з 1-А у 2-А клас

  1. Амброзюк Софію Миколаївну
  2. Бобко Софію Сергіївну
  3. Бурдейну Яну Ярославівну
  4. Гавдяка Святослава Івановича
  5. Галькевич Неонілу Георгіївну
  6. Глех Єву Максимівну
  7. Гончара Святослава Андрійовича
  8. Гуковського Льва Олександровича
  9. Давосир Анну Вікторівну
  10. Дзюрбель Софію Андріївну
  11. Журихіну Антоніну Олександрівну
  12. Загрійчук Ангеліну Ігорівну
  13. Звіришин Вікторію Андріївну
  14. Іващенко Станіславу Олександрівну
  15. Кавчак Дарину Сергіївну
  16. Коваль Олександру Богданівну
  17. Ковдриш Валерію Сергіївну
  18. Кузьміч Єлизавету Павлівну
  19. Лупійчука Марка Юрійовича
  20. Маєвського Дениса Віталійовича
  21. Мельничука Максима Михайловича
  22. Парія Петра Максима
  23. Покотила Тараса Юрійовича
  24. Регу Ростислава Миколайовича
  25. Рекрута Владислава Андрійовича
  26. Роговченка Юрія Владиславовича
  27. Романову Злату Михайлівну
  28. Романюк Тетяну Андріївну
  29. Савку Владислава Володимировича
  30. Телятника Юрія Віталійовича
  31. Ченську Єву Віталіївну

з 1-Б у 2-Б клас

  1. Андрушків Оксану Тарасівну
  2. Біду Поліну Павлівну
  3. Ганджу Катерину Степанівну
  4. Гаука Владислава Ігоровича
  5. Гнатенка Юрія Юрійовича
  6. Грицай Христину Романівну
  7. Депутат Олександру Любомирівну
  8. Дишканта Дмитра Юрійовича
  9. Думанську Вероніку Володимирівну
  10. Ірзу Юрія Сергійовича
  11. Катулевича Якова Олексійовича
  12. Козієвич Уляну Дмитрівну
  13. Козловську Катерину Володимирівну
  14. Критюк Емілію Сергіївну
  15. Крушельницького Давида Віталійовича
  16. Кушнір Софію Романівну
  17. Лукач Софію Андріївну
  18. Мармонтову Єву Михайлівну
  19. Нестеренко Вікторію Віталіївну
  20. Осецьку Софію Сергіївну
  21. Островську Катерину Олегівну
  22. Палія Назарія Михайловича
  23. Пестрака Юстина Володимировича
  24. Пилипчук Діану Вікторівну
  25. Сапужак Варвару Ростиславівну
  26. Семенину Максима Тарасовича
  27. Ситар Дарію Василівну
  28. Смеречанського Луку Юрійовича
  29. Созанського Матвія Ігоровича
  30. Цибульську Терезу Олександрівну

 

з 2-А у 3-А клас

  1. Банах Софію Сергіївну
  2. Блаженка Данила Вікторовича
  3. Гнатенка Романа Юрійовича
  4. Григорова Костянтина Андрійовича
  5. Івченко Поліну Денисівну
  6. Касіяна Дениса Вікторовича
  7. Климець Діану Сергіївну
  8. Крюка Платона Тарасовича
  9. Кулаєць Вікторію Андріївну
  10. Кучмій Соломію Ярославівну
  11. Липовецьку Магдалину Святославівну
  12. Лукова Сергія Валерійовича
  13. Лучкевич Камілу Любомирівну
  14. Марчевську Катерину  Максимівну
  15. Маслияк Богданну Богданівну
  16. Мируцьку Анну Богданівну
  17. Олійник Софію Сергіївну
  18. Павлика Вадима Андрійовича
  19. Пуголя Святослава Тарасовича
  20. Романову Софію Володимирівну
  21. Савків Мар’яну Тарасівну
  22. Савківа Назарія Миколайовича
  23. Стаюру Яромира Володимировича
  24. Строк Софію Петрівну
  25. Тараненко Лідію Станіславівну
  26. Тимчак Юстину Володимирівну
  27. Філіппова Георгія Олексійовича
  28. Хміляр Соломію Романівну
  29. Хом’як Антоніну-Марту  Петрівну
  30. Шведа Остапа Ігоровича
  31. Шевчук Дарину Валентинівну
  32. Шкодзінську Єву Владиславівну
  33. Юрчака Віталія Володимировича

 

з 2-Б у 3-Б клас

  1. Вівчар Анну Романівну
  2. Галабурду Михайла Миколайовича
  3. Грабаса Володимира Васильовича
  4. Гураль Тамілу Володимирівну
  5. Жеребного Устима Ярославовича
  6. Залізовського Назара Олександровича
  7. Зубович Оксану Андріївну
  8. Ільчук Сніжану Павлівну
  9. Кадук Дарину Олександрівну
  10. Кадук Софію Олександрівну
  11. Капусту Анастасію Романівну
  12. Кобильника Антона Володимировича
  13. Ковальську Анастасію Андріївну
  14. Ковальського Матвія Андрійовича
  15. Ковальчук Анастасію Анатоліївну
  16. Ковальчука Тимофія Олеговича
  17. Корицького Назара  Анатолійовича
  18. Кравчишина Назара Анатолійовича
  19. Лазорко Анастасію Богданівну
  20. Леня Максима Васильовича
  21. Лещишин Вероніку Ігорівну
  22. Личук Катерину Богданівну
  23. Майхера Максима Вікторовича
  24. Малик Ярину Миколаївну
  25. Мартинюка Владислава Васильовича
  26. Мельник Оріанну Валеріївну
  27. Нетреб’як Олесю Миколаївну
  28. Оствінда  Дмитра Олександровича
  29. Петруніва Михайла Сергійовича
  30. Попічко Анастасію Володимирівну
  31. Соколовську Альбіну Романівну
  32. Фургалу Єлизавету Юріївну
  33. Цуприк Анастасію Степанівну
  34. Шевчук Софію Сергіївну

 

з 3-А у 4-А клас

  1. Адамовську Маргариту Анатоліївну
  2. Алексеєва Костянтина Вікторовича
  3. Баб’яр Єву Дмитрівну
  4. Бржиську Анастасію Андріївну
  5. Буця Богдана Олеговича
  6. Волянського Артура Васильовича
  7. Гавдяк Андріану Іванівну
  8. Дудзінського Андрія Михайловича
  9. Кенса Олександра Васильовича
  10. Кравчук Аліну Камаладінівну
  11. Кузьміча Максима Павловича
  12. Куцу Анну Андріївну
  13. Лещишина Мартина Ігоровича
  14. Лукіянця Вадима Андрійовича
  15. Мартушевську Тетяну Дмитрівну
  16. Марцінковську Анастасію Михайлівну
  17. Мелішкевича Тараса Ярославовича
  18. Музику Назара Васильовича
  19. Ощипко Аліну Русланівну
  20. Паладійчука Дениса Олександровича
  21. Петрусяка Давида Юрійовича
  22. Польового Максима Богдановича
  23. Синицьку Лілію Олегівну
  24. Сисак Анастасію Іванівну
  25. Сірого Максима Ігоровича
  26. Славську Елізабет Сергіївну
  27. Стахурського Артемія Романовича
  28. Тафійчука Максима Андрійовича
  29. Фальчука Євгена Святославовича
  30. Цибульську Дарію Сергіївну
  31. Яремчука Олександра Володимировича

 

з 3-Б у 4-Б клас

  1. Андрейчина Ігоря Сергійовича
  2. Андрушківа Андрія Тарасовича
  3. Богуславського Михайла Сергійовича
  4. Бойка Станіслава Володимировича
  5. Бойко Анну Іванівну
  6. Ганущин Вероніку Василівну
  7. Груздєва Олександра Володимировича
  8. Гуріна Максима Сергійовича
  9. Димарецьку Евеліну Андріївну
  10. Дмитрів Вікторію Володимирівну
  11. Довбенко Соломію Іванівну
  12. Дубчака Володимира Сергійовича
  13. Забіяку Яну Ігорівну
  14. Криворучка Андрія Олексійовича
  15. Лютак Марію Володимирівну
  16. Мельника Дениса Івановича
  17. Похилу Анастасію Олександрівну
  18. Предка Маркіяна Ігоровича
  19. Пукальську Марію Ігорівну
  20. Романюка Павла Андрійовича
  21. Рубан Вероніку Ростиславівну
  22. Серединську Юліану Олександрівну
  23. Сімака Артура Андрійовича
  24. Топилко Іванну Ігорівну
  25. Фільварську Яну Михайлівну
  26. Чайку Романа Васильовича
  27. Широких Дарію Олександрівну
  28. Яцишина Остапа Юрійовича

 

з 3-В у 4-В клас

  1. Барана Максима Андрійовича
  2. Білик Аліну Віталіївну
  3. Гаврилка Сергія Ярославовича
  4. Гірчака Олександра Ігоровича
  5. Гриндулу Юрія Андрійовича
  6. Желізко Юстину Андріївну
  7. Засєдка Андрія Сергійовича
  8. Козак Анастасію Володимирівну
  9. Кураш Анастасію Ігорівну
  10. Кухальську Аріну Костянтинівну
  11. Легу Матвія Михайловича
  12. Лєбєдєва Олександра Романовича
  13. Малегуса Костянтина Ігоровича
  14. Малявського Віталія Олеговича
  15. Медведенко Поліну Борисівну
  16. Мельник Діану Петрівну
  17. Михна Назарія Віталійовича
  18. Мосулу Матвія Назаровича
  19. Омельчук Яну Ігорівну
  20. Перепелюка Давида Павловича
  21. Пушкар Анастасію Василівну
  22. Ратушну Вікторію Олександрівну
  23. Рафальського Владислава Васильовича
  24. Романову Мирославу Михайлівну
  25. Савочкіна Романа Вікторовича
  26. Хлистун Роксолану Русланівну
  27. Черненка Івана Юрійовича
  28. Шамрай Аріну Євгенівну
  29. Янка Яна Васильовича

 

з 4-А у 5-А клас

  1. Богай Анастасію Степанівну
  2. Вербіцького Владислава Сергійовича
  3. Вербіцького Дмитра Сергійовича
  4. Вовка Максима Андрійовича
  5. Горохівську Єву Євгенівну
  6. Дзюрбеля Володимира Андрійовича
  7. Зимницьку Катерину Юріївну
  8. Карогодіну Єлизавету Сергіївну
  9. Кнейслера Вадима Едуардовича
  10. Колчанова Артема Ігоровича
  11. Корицького Юрія Анатолійовича
  12. Кузик Анастасію Андріївну
  13. Лакомську Яну Віталіївну
  14. Маєвського Дмитра Віталійовича
  15. Малишеву Христину Вікторівну
  16. Мідька Максима Дмитровича
  17. Мостову Катерину Русланівну
  18. Нестеренко Софію Віталіївну
  19. Олійник Тетяну Михайлівну
  20. Олішевську Ангеліну Русланівну
  21. Палій Христину Ігорівну
  22. Пастернак Анну Марію Борисівну
  23. Петришин Нелю Петрівну
  24. Приймак Діану Андріївну
  25. Сердинську Анастасію Юріївну
  26. Солодку Терезу Миколаївну
  27. Способця Максима Андрійовича
  28. Суху Соломію Андріївну
  29. Тешнер Поліну Ігорівну
  30. Уланівську Мар’яну Володимирівну
  31. Федірко Юлію Володимирівну
  32. Юріїва Юрія Васильовича

 

з 4-Б у 5-Б клас

  1. Бабелюк Аліну Михайлівну
  2. Біркову Анастасію Юріївну
  3. Вегеру Владислава Ігоровича
  4. Гаврилюк Яну Володимирівну
  5. Галабурду Олександра Миколайовича
  6. Галенду Максима  Сергійовича
  7. Гарник Дану Максимівну
  8. Гах Вероніку Олегівну
  9. Гриндулу Сергія Андрійовича
  10. Гураль Вероніку Степанівну
  11. Джиджору Єлизавету Ростиславівну
  12. Дідуха Володимира Романовича
  13. Кабанову Єлизавету Петрівну
  14. Колісника Богдана Ігоровича
  15. Коробовича Артема Сергійовича
  16. Левчук Юлію Юріївну
  17. Лесишина Андрія Івановича
  18. Марищак Анну Геннадіївну
  19. Мартинюк Софію Володимирівну
  20. Новакову Яну Андріївну
  21. Пономаренко Ксенію Ігорівну
  22. Ратушну Катерину Олександрівну
  23. Салюк Юлію Богданівну
  24. Степанюк Валентину Андріївну
  25. Томчук Олену Андріївну
  26. Третьяк Радмілу Дмитрівну
  27. Цвяха Андрія Ігоровича
  28. Чобу Анну Олександру
  29. Шамбеля Костянтина Андрійовича
  30. Шлюсар Софію Іванівну

 

Директор школи                                                         П.І.Поврозник

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями