«ОНЛАЙН-КОЛО»: психологічна підтримка в умовах пандемії COVID-19

26.03.2020   Administrator   Категорія: Психологічна служба

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України 

Поширення коронавірусу в Україні посилює ризики для психологічного здоров’я та благополуччя громадян. Ймовірним є як посилення симптомів вже існуючих психічних розладів, так і виникнення нових хворобливих станів – тривоги, депресії, фобій тощо. В цих умовах конче потрібно налагодити безперешкодний доступ населення до якісних психологічних послуг.

Саме тому Навчально-практичний центр психологічних інновацій ІСПП НАПН України в Національна академія педагогічних наук України ініціює Відкритий проект психологічної підтримки і допомоги громадянам в умовах пандемії COVID-19 «ОНЛАЙН-КОЛО» #ОнлайнКоло.

Кращі фахівці та практики Інститут соціальної та політичної психології НАПН України протягом усього періоду дії запобіжних заходів, пов’язаних з пандемією, на безоплатній основі надаватимуть психологічну допомогу населенню за напрямами:
1. Подолання негативних емоційних станів (страх, гнів, тривога, депресія);
2. Медіаграмотність, медіагігієна, протидія інфодемії;
3. Кризові ситуації у сімейних та подружніх стосунках у зв’язку з дотриманням карантинного режиму;
4. Самоефективність та самоменеджмент.

Передбачені наступні ФОРМИ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:
1. Прямі ефіри у режимі «запитання-відповідь»
2. Групи підтримки для громадян, що переживають стресові стани у зв’язку з дотриманням карантинного режиму (батьки з маленькими дітьми, самотні люди тощо)
3. Інформаційна підтримка та навчальні вебінари для психологів та інших фахівців допомагальних професій
4. Індивідуальні консультації*

Вказані заходи відбуватимуться на регулярній основі за встановленим графіком на сторінці Навчально-практичного центру психологічних інновацій Інституту соціальної та політичної психології НАПН України у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/centerispp/.

Приєднатися до онлайн-групи психологічної підтримки можна тут. Щоб надати заявку на отримання індивідуальної консультації, напишіть повідомлення у месенджер на сторінці Центру (https://www.facebook.com/centerispp/) і з вами зв’яжеться фахівець.

*Кількість індивідуальних консультацій є обмеженою (до трьох для одного клієнта). Інші форми допомоги доступні без обмежень для усіх бажаючих.
Будемо здорові!

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями